קישוט רכב

בדרך לחתונה עוצרים ב"ליליה"

"עונת החתונות" אצלנו כל השנה
זר כלה + קישוט לרכב לחתונה רק ב299 ש"ח

ראיתם תמונה של קישוט רכב לחתונה באינטרנט? יש לכם רעיון מקורי לקישוט רכב לחתונה? אנחנו נבנה לכם אותו דבר ברמת איכות גבוהה יותר-לפרטים ופגישת ייעוץ בחינם- ליליה. 

אנו ב"ליליה" מבצעים קישוט רכבים לחתונות ברמה המקצועית והגבוהה ביותר ובמינימום זמן. אצלנו ניתן דגש ורמת זהירות מירבית על הרכב המקושט-ללא שריטות ובלי דבק סלוטייפ על צבע הרכב וכדומה. קישוט הרכב מתבצע על ידי קשירות מקצועיות ואביזרי וואקום מתקדמים שלא פוגעים ברכב. קישוטי הרכב מעוצבים בעבודת יד מקצועית ואמנותית שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר ומורכבים בצורה מושלמת ומקצועית על גבי הרכב. לאחר קישוט הרכב אצלנו ב"ליליה", ניתן לנהוג ברכב המקושט בראש שקט וללא חשש שהקישוטים יתפרקו או יעופו ברוח.

עיצוב ובחירת צבעי הקישוטים ואופי הקישוטים מתבצעים בהזמנה מראש ובתיאום עם מעצבת הבית - ליליאן. מתן ייעוץ מקצועי בסטנדרטים בינלאומיים והתאמת קישוט רכב תואם לצבעי הרכב. ניתן גם להזמין קישוט וסידור פרחים חיים מפואר שמורכב על גבי הרכב והכל בהתאמה אישית.
אנו ב"ליליה" מכירים היטב את סצנת החתונות ומביאים אליכם את הטרנדים הכי חמים והחדשים בשוק. אצלנו השמיים הם הגבול ואנחנו כאן בשביל לשדרג לכם את הכניסה לחופה – מזל טוב.
ליליה  - כי בחתונה שלכם לא מתפשרים
אצלנו אפשר לקשט רכבים בצבעי הגאווה לקהילה הגאה 
כמו כן, ניתן לקשט אצלנו רכב כאריזת מתנה לרגל רכישת רכב חדש
הטרנד החדש-קישוט רכב לבר מצווה או בת מצווה ברעיונות מקוריים
מומלץ לתאם מראש ולקבוע פגישת ייעוץ בחינם כשבועיים לפני החתונה.
נשמח לראותכם

המבצעים שלנו